SPACE LITE 18W TRIAC 300×300 DIP
Himmennettävä kuivan tilan IP20 paneelivalaisin. Värilämpö valittavissa valaisimesta, vaihtoehdot 3000K, 4000K tai 5700K. Valon määrä 1800 lumen.
Asennusmahdollisuudet:
| Sähkönumero | 4236701 |
|---|---|
| Teho | 18W |
| Valon määrä @4000K | 1800 lumen |
| Koko | 295mm*295mm |
| Rungon väri | Valkoinen |
| Värilämpö | 3000K/4000K/5700K, valittavissa DIP-kytkimellä |
| Kotelointiluokka | IP20 |
| Suojausluokka | II |
| Ohjaustapa | TRIAC |
| Rungon materiaali | Alumiini |
| Valonlähde | kiinteä LED |
| Optiikka | mikroprisma UGR<19 |
| Värintoistoindeksi | CRI>80 |
| Valon avautumiskulma | 120° |
| Käyttöikä | L80B10 56 000h |
| Valovirran alenema | 56 000h L80 |
| Liitäntälaite | erillinen, kuuluu toimitukseen |
| Liitäntälaitteen tyyppi | vakiovirta |
| Ketjutettava | Kyllä |
| Liitintyyppi | Jousiliitin |
| Liitäntä | 3×0.5-1.5mm |
| Käyttöjännite | 230VAC |
| Verkkotaajuus | 50Hz |
| Tehokerroin | 0.9 |
| Käyttölämpötila | -20…+45°C |
| Suojaus | Ylikuormitus ja oikosulku |
| Saatavuus | Varastotuote |
Kirjaudu sisään nähdäksesi hinnat