| Nimi | FRAME DUO 20W musta |
|---|---|
| Tuotekoodi | JPL-FRA175M-20WDIP |
| Sähkönumero | 4135959 |
| Teho | 20W |
| Värilämpö | 2700K/3000K/4000K, valittavissa valaisimesta |
| Valon määrä @2700K | 1990 lumen |
| Valon määrä @3000K | 2020 lumen |
| Valon määrä @4000K | 2200 lumen |
| Valotehokkuus | 100-110 lumen/W |
| Asennusaukko | 169mm*89mm |
| Pituus (mm) | 175mm |
| Leveys (mm) | 95mm |
| Korkeus (mm) | 53mm |
| Upotetun osan korkeus | 51mm |
| Rungon materiaali | Alumiini |
| Rungon väri | Musta |
| Kotelointiluokka | IP54 |
| Suojausluokka | II |
| Valonlähde | kiinteä LED |
| Värintoistoindeksi | CRI>95 |
| Valon avautumiskulma | 36° |
| Kallistuskulma | 30° |
| Ohjaustapa | TRIAC-himmennys |
| Virtalähde | Erillinen, kuuluu toimitukseen |
| Virtalähteen tyyppi | Vakiovirta |
| Ketjutettava | Kyllä |
| Virtalähde kotelointiluokka | IP20 |
| Liitintyyppi | Jousiliitin |
| Liitäntä | 3×0.5-2.5mm |
| Käyttöjännite | 230VAC |
| Verkkotaajuus | 50Hz |
| Tehokerroin | 0.9 |