| Nimi | FRAME 10W valkoinen |
|---|---|
| Tuotekoodi | JPL-FRA95V-10WDIP |
| Sähkönumero | 4135956 |
| Teho | 10W |
| Värilämpö | 2700K/3000K/4000K, valittavissa valaisimesta |
| Valon määrä @2700K | 880 lumen |
| Valon määrä @3000K | 920 lumen |
| Valon määrä @4000K | 1100 lumen |
| Valotehokkuus | 88-110 lumen/W |
| Asennusaukko | 89mm*89mm |
| Pituus (mm) | 95mm |
| Leveys (mm) | 95mm |
| Korkeus (mm) | 53mm |
| Upotetun osan korkeus | 51mm |
| Rungon materiaali | Alumiini |
| Rungon väri | Valkoinen |
| Kotelointiluokka | IP54 |
| Suojausluokka | II |
| Valonlähde | kiinteä LED |
| Värintoistoindeksi | CRI>95 |
| Valon avautumiskulma | 36° |
| Kallistuskulma | 30° |
| Ohjaustapa | TRIAC-himmennys |
| Virtalähde | Erillinen, kuuluu toimitukseen |
| Virtalähteen tyyppi | Vakiovirta |
| Ketjutettava | Kyllä |
| Virtalähde kotelointiluokka | IP20 |
| Liitintyyppi | Jousiliitin |
| Liitäntä | 3×0.5-2.5mm |
| Käyttöjännite | 230VAC |
| Verkkotaajuus | 50Hz |
| Tehokerroin | 0.9 |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja B10 | 155 |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja B13 | 202 |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja B16 | 248 |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja B20 | 310 |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja C10 | 155 |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja C13 | 202 |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja C16 | 248 |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja C20 | 310 |