| Nimi | DELTA SLIM 15W valkoinen |
|---|---|
| Tuotekoodi | JPL-SV320SV-15WDIP |
| Sähkönumero | 4512963 |
| Teho | 15W |
| Värilämpö | DIP-kytkin 3000K/4000K |
| Valon määrä @3000K | 1620 lumen |
| Valon määrä @4000K | 1680 lumen |
| Valotehokkuus | 110 lumen/W |
| Asennustapa | Pinta-asennus |
| Koko | 320mm*90mm*36mm |
| Rungon materiaali | Painevalettu alumiini + PC |
| Rungon väri | Valkoinen |
| Rungonvärin värikoodi | RAL 9016 |
| Kotelointiluokka | IP65 |
| Suojausluokka | I |
| IK-luokitus | IK06 |
| Käyttöikä L80B50 | 100 000h |
| Valovirran alenema | 100 000h L80 |
| Valonlähde | kiinteä LED |
| Värintoistoindeksi | CRI>80 |
| Valon avautumiskulma | 70×90° |
| Ohjaustapa | TRIAC |
| Virtalähde | Sisäänrakennettu |
| Virtalähteen tyyppi | Vakiovirta |
| Ketjutettava | Kyllä |
| Liitintyyppi | Jousiliitin |
| Liitäntä | 3×0,5-2,5mm |
| Käyttöjännite | 230VAC |
| Verkkotaajuus | 50Hz |
| Tehokerroin | 0.9 |
| Käyttölämpötila | -20…+45°C |
| Suojaus | Oikosulku, ylijännite ja ylikuumeneminen |