SKY Multi G2
SKY Multi G2 on IP65 -ja IK08 luokiteltu syväsäteilijä monipuoliseen käyttöön, jossa valo täytyy ohjata tehokkaasti alaspäin. Käyttökohteina esimerkiksi Teollisuushallit, tuotantotilat, urheiluhallit, terminaalit tai muut korkeat tilat. Valaisimesta valittavissa teho (120W/160W/200W), valon avautumiskulma (65°/95°/120°) ja värilämpö (4000K/5000K/6500K).
Teho / valonmäärä (120W – 20800 lumen), (160W – 26880 lumen) ja (200W – 32400 lumen).
Lisätarvikkeet:
| Nimi | SKY Multi G2 DALI |
|---|---|
| Tuotekoodi | JPL-SKY300G2-200WDIP-DALI |
| Sähkönumero | 4309337 |
| Teho | 200W |
| Värilämpö | DIP 4000K/5000K/6500K |
| Valon määrä | 32400lm |
| Asennustapa | Pinta-asennus, Ripustus |
| Koko | ø300mm*189mm |
| Halkaisija | 300mm |
| Korkeus (mm) | 189mm |
| Rungon materiaali | Alumiini |
| Kotelointiluokka | IP65 |
| Suojausluokka | I |
| Iskunkestävyys | IK08 |
| Käyttöikä | L70B50 >170 000h |
| Valovirran alenema | L80B50 >110 000h |
| Valonlähde | kiinteä LED |
| Värintoistoindeksi | CRI>80 |
| Valon avautumiskulma | 65°/ 95°/ 120° |
| Ohjaustapa | DALI |
| Virtalähde | Sisäänrakennettu |
| Virtalähteen tyyppi | Vakiovirta |
| Liitintyyppi | Rasioitava |
| Liitäntä | 3×1,5mm² syöttöjohto 2000mm |
| Käyttöjännite | 230VAC |
| Verkkotaajuus | 50/60Hz |
| Tehokerroin | >0,97 |
| Käyttölämpötila | -30…+50°C |
| Suojaus | 6kV L-L, 6kV L-E |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja B10 | 7 |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja B16 | 11 |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja B20 | 14 |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja C10 | 7 |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja C16 | 11 |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja C20 | 14 |