| Nimi | RONDO 8W valkoinen |
|---|---|
| Tuotekoodi | JPL-SV145RV-8WDIP |
| Sähkönumero | 4512968 |
| Teho | 8W |
| Värilämpö | DIP-kytkin 3000K/4000K/5000K |
| Valon määrä @3000K | 420 lumen |
| Valon määrä @4000K | 480 lumen |
| Asennustapa | Pinta-asennus |
| Halkaisija | 145mm |
| Korkeus (mm) | 41mm |
| Rungon materiaali | Painevalettu alumiini + PC |
| Rungon väri | Valkoinen |
| Rungonvärin värikoodi | RAL 9016 |
| Kotelointiluokka | IP65 |
| Suojausluokka | I |
| Valovirran alenema | 50 000h L80 |
| Valonlähde | kiinteä LED |
| Värintoistoindeksi | CRI>80 |
| Valon avautumiskulma | 0-70° |
| Ohjaustapa | TRIAC |
| Virtalähde | Sisäänrakennettu |
| Virtalähteen tyyppi | Vakiovirta |
| Ketjutettava | Kyllä |
| Liitintyyppi | Jousiliitin |
| Liitäntä | 3×0,5-2,5mm |
| Käyttöjännite | 230VAC |
| Verkkotaajuus | 50Hz |
| Tehokerroin | 0.9 |
| Käyttölämpötila | -20…+45°C |
| Suojaus | Oikosulku, ylijännite ja ylikuumeneminen |