| Nimi | MODEA Multi 1200 musta DALI GR |
|---|---|
| Tuotekoodi | JPL-MD1200M-MLTDIP-R-DALI |
| Sähkönumero | 4135983 |
| Teho | 16W/22W/25W/32W, valittavissa valaisimesta |
| Värilämpö | 3000K/4000K, valittavissa valaisimesta |
| Valon määrä @3000K | 1700-3350 lumen |
| Valon määrä @4000K | 1850-3650 lumen |
| Asennustapa | Pinta-, ripustus-, seinä- ja kiskoasennus |
| Pituus (mm) | 1205mm |
| Leveys (mm) | 57mm |
| Korkeus (mm) | 76mm |
| Rungon materiaali | Alumiini |
| Rungon väri | Musta |
| Rungonvärin värikoodi | RAL 9005 |
| Kotelointiluokka | IP20 |
| Suojausluokka | I |
| Iskunkestävyys | IK02 |
| Valonlähde | vaihdettava LED-moduuli |
| Värintoistoindeksi | CRI>90 |
| Valon avautumiskulma | 60° |
| Häikäisyindeksi | UGR<16 |
| Ohjaustapa | DALI |
| Virtalähde | Sisäänrakennettu |
| Virtalähteen tyyppi | Vakiovirta |
| Ketjutettava | Kyllä |
| Liitintyyppi | Jousiliitin |
| Liitäntä | 5×0,5-2,5mm |
| Käyttöjännite | 230VAC |
| Verkkotaajuus | 50/60Hz |
| Tehokerroin | 0.9 |
| Käyttölämpötila | -20…+45°C |
| Suojaus | Ylikuormitus ja oikosulku |