| Nimi | GRITA 250 RADAR 12W valkoinen |
|---|---|
| Tuotekoodi | JPL-GRI250V-12WDIP-RAD |
| Sähkönumero | 4135970 |
| Teho | 12W |
| Värilämpö | 3000K/3500K/4000K, valittavissa valaisimesta |
| Valon määrä @3000K | 1370 lumen |
| Valon määrä @4000K | 1560 lumen |
| Asennustapa | Pinta-asennus |
| Halkaisija | 250mm |
| Korkeus (mm) | 65mm |
| Rungon materiaali | PC |
| Rungon väri | Valkoinen |
| Kotelointiluokka | IP54 |
| Suojausluokka | I |
| Iskunkestävyys | IK08 |
| Valonlähde | kiinteä LED |
| Värintoistoindeksi | CRI>80 |
| Valon avautumiskulma | 130° |
| Ohjaustapa | RADAR -läsnäolotunnistin |
| Virtalähde | Sisäänrakennettu |
| Virtalähteen tyyppi | Vakiovirta |
| Ketjutettava | Kyllä |
| Liitintyyppi | Jousiliitin |
| Liitäntä | 3×0,5-2,5mm |
| Käyttöjännite | 230VAC |
| Verkkotaajuus | 50/60Hz |
| Tehokerroin | 0.9 |
| Käyttölämpötila | -20…+45°C |
| Suojaus | Ylikuormitus ja oikosulku |