DALI DT8 LED-ohjain CCT+RGBW 12-48V on ammattilaistason LED-ohjain, joka on suunniteltu valaistussuunnittelijoiden, sähköurakoitsijoiden ja asentajien vaatimuksiin. Ohjain tarjoaa portaattoman säädön niin värilämpötilalle (CCT) kuin täydelle RGBW-väriskaalallekin. DALI-osoite on asettavissa manuaalisesti ilman erillistä ohjainlaitetta.
Ohjain mahdollistaa tarkan ja dynaamisen valaistuksen luomisen. Sen laaja 12-48VDC syöttöjännite ja tehokas 5x5A (12-36VDC) / 5x3A (48VDC) maksimikuorma tekevät siitä joustavan ratkaisun erilaisiin LED-asennuksiin. DALI DT8 / Push dim -ohjaustavat tarjoavat valinnanvaraa ja integroitavuutta olemassa oleviin järjestelmiin.
| Nimi | DALI DT8 LED-ohjain CCT+RGBW 12-48V |
|---|---|
| Tuotekoodi | JPL-CTR12-48V-5A-DT8 |
| Sähkönumero | 2610625 |
| Koko | 170mm*59mm*29mm |
| Pituus (mm) | 170 |
| Leveys (mm) | 59 |
| Korkeus (mm) | 29 |
| Jännitetyyppi | DC |
| Kotelointiluokka | IP20 |
| Syöttöjännite | 12V-48VDC |
| Maksimikuorma | 5x5A (12-36VDC) / 5x3A (48VDC) |
| Ohjaustapa | DALI DT8 / Push dim |
| Käyttölämpötila | -20 – +50°C |
Kirjaudu sisään nähdäksesi hinnat
Kirjaudu sisään nähdäksesi hinnat
Kirjaudu sisään nähdäksesi hinnat
Kirjaudu sisään nähdäksesi hinnat
Kirjaudu sisään nähdäksesi hinnat
Kirjaudu sisään nähdäksesi hinnat