40W virtalähde IP67 24VDC
Pöly- ja vesitiivis 40W:n on/off virtalähde. Rasioitavaa mallia, soveltuu kosteaan tilaan ja ulkokäyttöön. Koko: 183mm*49mm*34mm.
Soveltuu mm seuraaville tuotteille:
| Tuotekoodi | JPL-VI40W-24VWP |
|---|---|
| Sähkönumero | 4024237 |
| Teho | 40W |
| Toisiojännite | 24VDC |
| Koko | 183mm*49mm*34mm |
| Kotelointiluokka | IP67 |
| Suojausluokka | II |
| Ohjaustapa | ON/OFF |
| Virtalähteen tyyppi | Vakiojännite |
| Liitintyyppi | Rasioitava |
| Liitäntä | 2×0,5-2,5mm |
| Käyttöjännite | 230VAC |
| Verkkotaajuus | 50Hz |
| Tehokerroin | 0,9 |
| Käyttölämpötila | -20…+45°C |
| Suojaus | Ylikuormitus ja oikosulku |
| Saatavuus | Varastotuote |