Tämä malli on poistunut valikoimastamme. Löydät päivitetyn version täältä.
| Tuotekoodi | JPL-MO6060B-MLT120-MP-DALI |
|---|---|
| Sähkönumero | 4246547 |
| Saatavuus | Varastotuote |
| Teho | 16W-36W, valittavissa liitäntälaitteelta |
| Värilämpö | 4000K |
| Valon määrä @4000K | 2010-4540 lumen |
| Valotehokkuus | 126 lumen/W |
| Asennustapa | Pinta-asennus erillisellä kehyksellä, Uppoasennus |
| Koko | 595mm*595mm |
| Korkeus | 32mm |
| Rungon materiaali | Alumiini |
| Rungon väri | Valkoinen |
| Kotelointiluokka | IP20 |
| Suojausluokka | II |
| Käyttöikä | L80B10 100 000h Ta 45°C |
| Valovirran alenema | 100 000h L80 |
| Valonlähde | kiinteä LED |
| Värintoistoindeksi | CRI>80 |
| Valon avautumiskulma | 120° |
| Häikäisyindeksi | UGR<19 |
| MacAdam | 3 SDCM |
| Optiikka | Mikroprisma |
| Ohjaustapa | DALI, PUSH-DIM |
| Liitäntälaite | Erillinen, kuuluu toimitukseen |
| Liitäntälaitteen tyyppi | Vakiovirta |
| Ketjutettava | Kyllä |
| Liitintyyppi | Jousiliitin |
| Liitäntä | 5×0, 5-2, 5mm |
| Käyttöjännite | 230VAC |
| Verkkotaajuus | 50Hz |
| Tehokerroin | 0.9 |
| Käyttölämpötila | -20…+45°C |
| Suojaus | Ylikuormitus ja oikosulku |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja B10 | 27 |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja B16 | 43 |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja B20 | 56 |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja C10 | 46 |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja C16 | 75 |
| Enimmäismäärä / johdonsuoja C20 | 93 |
Kirjaudu sisään nähdäksesi hinnat
Kirjaudu sisään nähdäksesi hinnat